Vėdinimo montavimas

Tai procesas, kuomet iš patalpos pašalinamas panaudotas oras ir jis pakeičiamas lauko oru. Kartu su šiuo procesu, kuomet tai reikalinga ar būtina, oras yra filtruojamas, pašildomas ar atvėsinamas, sudrėkinamas ar nusausinamas. Toks oro kaitos sudarymas uždaroje erdvėje užtikrina deguonies ore papildymą, anglies dioksido ir oro teršalų sumažinimą ore.

Didėjant pastato sandarumo reikalavimams – užtikrinti komfortiškas oro sąlygas, reikalinga mechaninio vėdinimo sistema – rekuperacija. Ji susideda iš rekuperatoriaus, triukšmo slopintuvų, grotelių, oro tiekimo-šalinimo difuzorių. Teisingai sumontuota vėdinimo sistema veikia nepastebimai.

Mūsų kvalifikuoti specialistai parengs projektą, kuriame apskaičiuos reikalingą oro kiekį, slėgio nuostolius, parinks reikiamus triukšmo slopintuvus, ir sumontuos sistemą.

Darbus atliekame greitai ir kokybiškai

1-2 darbo dienos

Išskirtinis dėmesys klientui

Bendradarbiaujame ir atlikę darbus

Dirbame ir ypatinguose statiniuose

Esame kvalifikuoti

Nemokamai konsultuojame

Ieškome Jums tinkamiausio sprendimo

Partneriai

Klientų atsiliepimai Ką apie mus kalbą mūsų klientai

Statemės namą Avižieniuose, ilgai ieškojome patikimų meistrų, kurie irengtų grindinį šildymą. Džiaugiamės, kad radom Dorteksa – darbus atliko greitai, kokybiškai, patarė ir pakonsultavo.
Deividas
Statėmės namuką paežerėj, iš pradžių samdėme Dorteksa tik nuotekų sistemai įrengti, bet pamatę kaip vyrai dirba, patikėjom visus likusius darbus – šildymą ,vėdinimą, kondicionavimą. Rekomenduoju!
Asta
Pirkome butą su dalinai įrengta vėdinimo sistema. Dorteksa sutvarkė ir įrengė rekuperaciją ir pas juos užsisakėme kondicionierių. Darbus atliko kokybiškai ir greitai.

Šarūnas

Įgyvendinti projektai Atliktų darbų galerija

Darbo procesas Darbo eiga

Konsultacija

Sulaukę Jūsų skambučio aptariame Jums tinkamiausią sprendimą, pateikiame komercinį pasiūlymą.

Įrangos pasirinkimas

Padedame išsirinkti riekiamą įrangą. Patvirtinus komercinį pasiūlymą - ją užsakome.

Montavimas ir Atsiskaitymas

Po dviejų savaičių atvykstame į Jūsų nurodytą vietą ir atliekame pasirinktus montavimo darbus. Pateikiame darbų sąskaitą.

Ilgalaikė priežiūra

Pasiteiraujame apie atliktų darbų kokybę. Atsakome į iškilusius klausimus jau atlikus darbą.

Mūsų klientai Mumis pasitiki

Sekmės istorijos Laimingų klientų

Rimvydas K.

„Ilgai svarstėme ar verta 3 kambarių bute turėti oro kondicionierių/ šilumos siurblį, tačiau dabar mūsų įspūdžiai pranoko lūkesčius, jau 2 metus esame labai patenkinti. Karštomis vasaros dienomis- atgaiva, gali reguliuoti kambario temperatūrą nė neišlipęs iš lovos! Ačiū „Dorteksa“. 

Paslauga: Silumos siurbliai

Iranga: Irangos pavadinimas

Aurelija S.

„Vertinu profesionalumą ir kokybę- visa tai atradau „Dorteksa“. Kompetentingai komandai suteikus vertingų patarimų, nusprendžiau įsigyti oro kondicionierių savo nameliui Anykščiuose. Nesigailiu. Kokybė puiki, darbai atlikti nepriekaištingai.“

Paslauga: Silumos siurbliai

Iranga: Irangos pavadinimas

Mintautas G.

„Girdėjome dažnus, biuro darbuotojų skundus dėl netinkamos patalpų temperatūros, įsigijus šiuos „Dorteksa“ oro kondicionierius- nuotaika ir darbo našumas biure ženkliai pagerėjo. Tai puiki investicija įmonei, kuriai rūpi jos darbuotojai.“

Paslauga: Silumos siurbliai

Iranga: Irangos pavadinimas

Užpildyk formą ir sužinok
DARBŲ KAINĄ JAU DABAR!

Norėdami plačiau sužinoti apie mūsų teikiamas paslaugas ar gauti pirminę profesionalią konsultaciją, prašome užpildyti žemiau esančią užklausos formą.