Šildymo montavimas2019-10-17T06:17:23-02:00

Šildymo montavimas

Tai patalpų šildymo sistema, kai šiluma iš vieno šilumos šaltinio tiekiama į daugelį kitų patalpų, dažnai esančių gana toli nuo šaltinio. Dažniausiai naudojamos yra grindinio, orinio ir radiotorinio šildymo sistemos.

Populiariausia ir pažangiausia šildymo sistema šiuo metu, kurią rekomenduojame ir savo klientams –  grindinis šildymas. Šios sistemos esmė – tankus plastikinių vamzdelių tinklas užbetonuojamas po grindimis.

Grindinio šildymo privalumai:

  • Patalpa tolydžiau įšyla, kadangi yra šildoma visu grindų plotu. Be to, vaikštant basomis jausis šiltos grindys.
  • Racionaliau išnaudosite vietas šalia langų ir kitų vietų, kur galėjo stovėti radiatoriai.
  • Temperatūra šildomoms grindims yra žemesnė nei tiekiama į radiatorius, todėl sutaupysite.
  • Vasaros metu patalpas galima vėsinti.
  • Grindiniam šildymui tinka visi šilumos gamybos įrenginiai, kaip dujinis katilas, šilumos siurbliai, kieto kuro katilai ir kt. .
  • Atskirų patalpų temperatūrų valdymui naudojama valdymo automatika, prie kurios galima prisijungti ir išmaniuoju telefonu.

Norint tinkamai įrengti šildymo sistemą, būtini aukštos kvalifikacijos darbuotojai, kurie tiksliai paskaičiuos ir įrengs sistemą įvertinę visus galimus niuansus. Dirbame tiesiogiai su šildymo sistemų gamintojais, todėl galime pasiūlyti naujausius ir tinkamiausius sprendinius kiekvienam statiniui.

Radote pigiau? Parašykite – pasiūlysime geresnę kainą

Perkant įrangą, iš mūsų, padedame NEMOKAMAI užpildyti dokumentus dėl paramos keičiant senus kieto kuro katilus.

Mūsų naudojama produkcija

ATLIKTI DARBAI

ŽEMOS KAINOS, AUKŠTA KOKYBĖ

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur rekomenduojama statyti rekupratorių?2019-03-25T07:05:32-02:00

Rekuperatorių, priklausomai nuo patalpų paskirties, rekomenduojama statyti:

  • Garaže, katilinėje, palėpėje ar kitose pagalbinėse patalpose – jei rekuperatorius yra skirtas gyvenamosioms patalpoms;
  • Lengvai prieinamose vietose (nes jį reiks dažnai stebėti, prižiūrėti) – jei rekuperatorius yra skirtas gamybinės paskirties patalpoms.
Kas yra rekuperacija?2019-03-25T07:03:43-02:00

Rekuperacija – tai mechaninės ventiliacijos būdas, kurio pagalba išeinantis slogus patalpos oras rekuperatorių pagalba naudojamas šildyti (šaldyti) įeinantį orą.

Kokie šilumos šaltiniai gali tiekti šilumą grindinio šildymo instaliacijai?2019-03-25T07:02:59-02:00

Grindinio šildymo vamzdžiuose cirkuliuojantis vanduo gali būti pašildomas šilumokaičiuose, dujiniuose, skysto kuro arba elektriniuose katiluose. Grindiniam šildymui ypač tinka mažos temperatūros šilumos šaltiniai, t. y. šilumos siurbliai ir saulės kolektoriai.

Ar galima ant grindų su grindinio šildymo instaliacija dėti parketą?2019-03-25T07:02:39-02:00

Grindų apdailos sluoksnio pasipriešinimas šilumai negali viršyti 0,15 m²K/W. Lapuočių medžio parketas atitinka šią sąlygą. Tačiau reikia atsiminti, kad, esant tokiai grindų apdailai, mažėja šildymo efektyvumas. Medžio grindų ribinė temperatūra yra žemesnė, palyginus su kita apdaila, todėl mažėja ir šildymo galia.

Kodėl vonios kambaryje papildomai reikalingas radiatorius?2019-03-25T07:02:21-02:00

Vonios gyvenamosiose patalpose, temperatūrą. Tačiau čia nemaža dalis grindų negali būti šildoma ir tuo pačiu šildyti patalpos. Negalima šildymo instaliacijos vamzdžių kloti po vonia, dušo kabina ir kitais ant grindų stovinčiais stacionariais elementais. Žymiai sumažėjusio šildomų grindų ploto nepakanka šilumos poreikiui patenkinti, ypač kai vonios kambarys nedidelis ir užima nepalankią šilumos sulaikymui vietą, t.y. pastato kampe.

Kaip grindinis šildymas įtakoja žmones su kraujotakos problemomis? Ar esant grindiniam šildymui labiau tinsta kojos?2019-03-25T07:02:02-02:00

Iš esmės grindinis šildymas labai gerai veikia vartotojų savijautą. Bet kokių sveikatos problemų išvengsime, jei laikysimės projektavimo instrukcijos ir neviršysime joje nurodytos ribinės grindų paviršiaus temperatūros, t.y. 29ºC, nuolatinio žmonių būvimo vietoje. Reikia atsiminti, kad grindys ribinę temperatūrą pasiekia tik keletą dienų per metus, kai lauko temperatūra nukrenta žemiau minus 20ºC.

Kaip dažnai reikia atlikti oro kondicionieriaus priežiūrą?2019-03-25T07:01:43-02:00

Dažniausiai kartą per 6-12 mėn. reikia išvalyti filtrus, esančius įrenginyje. Rekomenduojama, kad prieš vasaros sezoną specialistai atliktų išsamią diagnostiką: patikrintų freono lygį ir kt.

Ar oro kondicionieriai tinkami patalpų šildymui žiemos metu?2019-03-25T07:01:19-02:00

Kai kurie oro kondicionieriai turi šildymo funkciją ir gali šildyti netgi tuomet, kai lauke iki -35°C.

Kokių tipų būna rekuperatoriai?2019-03-25T07:01:01-02:00

Rekuperatoriai būna skirtingų tipų, bet dažniausiai naudojami dviejų: tai su plokšteliniu šilumokaičiu ir su rotaciniu šilumokaičiu. Rekuperatoriaus pagrindinis tikslas – palaikyti oro kaitą patalpose ir pašildyti išeinančiu oru įeinantį orą, jį išvalyti. Lyginant tik temperatūrinį efektyvumą, plokštelinis rekuperatorius yra pranašesnis. Tačiau rekuperatorius su rotaciniu šilumokaičiu yra pranašesnis tuo, kad jis atgauna dalį drėgmės nuo išeinančio oro.

Kas nusako šilumos siurblio efektyvumą?2019-03-25T07:00:42-02:00

Priimta, šilumos siurblių efektyvumas nusakomas veikimo koeficientais COP (Coefficient of Performance) ir SCOP (Seasonal Coefficient of Performace). SCOPparodo, koks vidutiniškai per metus gaunamas šilumos kiekis, sunaudojus 1 kWh elektros energijos. Kuo šis skaičius didesnis, tuo šilumos siurblys efektyvesnis

Kada rinktis oras-oras sistemą?2019-03-25T07:00:21-02:00

Oras-oras sistema šildo tik vieną patalpą, tad geriausiai tinka ten, kur yra viena didelė erdvė. O oras-vanduo šildymo sistemą rekomenduojama įrengti standartinio išplanavimo su daug atskirtų erdvių namuose ar butuose, nes ji gali šildyti daug patalpų vienu metu. Oras-oras šilumos siurblius galima derinti su visomis įprastinėmis šildymo sistemomis, taip sumažinant šildymo kaštus, pagerinant patalpų orą ir užtikrinant tinkamą patalpų mikroklimatą. Tai puikus pasirinkimas taupiam patalpų šildymui.

Ar suteikiate garantiją?2019-03-25T06:59:59-02:00

Taip, garantiją suteikiame.

Garantiją suteikiame ir įrangai, ir montavimo darbams.

Ar brangu šildyti patalpas šilumos siurbliu?2019-03-25T06:57:34-02:00

Renkantis šilumos siurblį aktualiausias kriterijus yra jo naudingumo koeficientas, vadinamas COP (angl. Coefficient Of Performance). COP – yra šildymo efektyvumo koficientas. Jei COP yra 4, tai reiškia, kad elektros sąnaudų ir šilumos santykis yra 1:4. Sunaudojus dalį elektros, likusi nauda, kurią sugeneruoja šilumos siurblys, yra gaunama iš aplinkos.

Jeigu jūsų siurblys yra 10kW galingumo, o COP prie -7 laipsnių lauko temperatūros yra 4,2 , reiškia, kad valandinės elektros sąnaudos atiduodant 10 kW šilumos galios bus 10 / 4,2 = 2,38 kW

Tai yra vienas iš svarbiausių rodiklių, kuris parodo šilumos siurblio efektyvumą. Kuo aukštesnis COP prie žemesnės lauko temperatūros, tuo mažesni kaštai bus šaltomis žiemos dienomis.

LAIMINGŲ KLIENTŲ

Atsiliepimai

deividas

DEIVIDAS

Statemės namą Avižieniuose, ilgai ieškojome patikimų meistrų, kurie irengtų grindinį šildymą. Džiaugiamės, kad radom Dorteksa – darbus atliko greitai, kokybiškai, patarė ir pakonsultavo:)

EVALDAS

Įsirenginėjome kotedžą. Reikėjo šilumos siurblio oras-vanduo, rekuperatoriaus, termostatų. Įmonės specialistai pakonsultavo ir pasiūlė kokius gamintojus rinktis. Įrangos ir darbų kainos puikiai tiko ir atitiko kokybę. Darbuotojai greitai atliko darbus, paleido šildymą ir vėdinimą, apmokė kaip naudotis. Įranga veikia – super. Rekomenduojame šią įmonę!

ASTA

Statėmės namuką paežerėj, iš pradžių samdėme Dorteksa tik nuotekų sistemai įrengti, bet pamatę kaip vyrai dirba, patikėjom visus likusius darbus – šildymą ,vėdinimą, kondicionavimą. Rekomenduoju!

Rodyti daugiau atsiliepimų

Sudomino? Pirminė konsultacija NEMOKAMA.

Norėdami plačiau sužinoti apie mūsų teikiamas paslaugas ar gauti pirminę profesionalaus konsultaciją, prašome užpildyti žemiau esančią užklausos formą.

SPAUSTI ČIA