„Samsung“ kondicionieriai

Namų komforto kūrimui kaip niekad yra svarbi temperatūra. Tačiau „Samsung“ oro vėdinimo ir kondicionavimo įrenginiai yra sukurti ne vien tik tam. Ženkite į tikrų technologijų pasaulį ir pažinkite išmaniuosius „Samsung“ kondicionierius patys.

“Daugiau...“

Įprastų kondicionierių veikimo ypatumai

Patogaus klimato namuose kūrimas kartais tampa tikru iššūkiu, ypač esant ekstremalesnėms lauko temperatūroms. Dažnai kondicionieriai būna sumontuojami per didelėse patalpose, todėl nepajėgia tinkamai atlikti darbo. Pasitaiko ir kitų prastą kondicionavimą lemiančių faktorių: mažas kondicionieriaus pajėgumas, nepatogus valdymas, tiesioginis šalto oro pūtimas, lemiantis peršalimo simptomus, kondicionieriaus montavimo ribotumas dėl įrenginio dydžio arba svorio ir kt. Senesni kondicionieriai taip pat suvartoja daug elektros energijos, todėl yra neekonomiški, o skleisdami garsą trikdo gyventojų ramybę ir poilsį.

Kai kurie iš šių ypatumų sudaro dažno vartotojo patirtį, todėl patys namų kondicionieriai yra suvokiame ne pagal šiuolaikinius standartus. Ir tai yra natūralu, nes vartotojai atlieka veiksmus vadovaudamiesi savo ankstesne patirtimi bei įsitikinimais. „Samsung“ nutarė eiti sunkiuoju keliu ir bandyti pakeisti nusistovėjusias vartotojų dogmas – padaryti kondicionierius išmaniais ir universaliais namų prietaisais, kurie teiktų visapusišką naudą.

„Samsung“ kondicionieriai – technologijos ir dizainas viename

Nuo pat pradžių „Samsung“ tikėjo inovacijomis, kurios pasireiškia patogumu susiliejančiu su dizainu. Būtent „Samsung“ kondicionierių dizainas visų pirma leidžia patenkinti vartotojo interjero kūrimo poreikius. „Samsung“ kondicionieriai šiandien gali būti derinami prie bet kokio interjero, o be to neužima daug vietos, tad ir montavimo galimybės yra plačios. Žinoma, daug priklauso nuo pačio kondicionieriaus tipo (sieninis, bevėjis, kasetinis, kanalinis, konsolinis-palubinis ar kt.), tačiau vėlgi, platus asortimentas leidžia visiškai įtikti net išrankiausiems ir pasiūlyti produktą, geriausiai atitinkantį esminius naudojimo poreikius.

Dizainas yra svarbu, bet ne viskas, ką jums gali pasiūlyti „Samsung“. Technologinis pažangumas yra bene svarbiausias elektrotechnikos gaminių aspektas, todėl čia „Samsung“ taip pat nemiega. Šiuolaikiniai „Samsung“ kondicionieriai pilnai atspindi šiandienines technologines galimybes ir tai suprasdami, „Samsung“ inžinieriai integravo jų ne vieną: „Smart inverter“, „Wi-fi“, išmanus automatizuotas valdymas, oro jonizavimas, drėgmės bei vidaus ir lauko temperatūros jutikliai yra tik dalis to, ką šiandien siūlo „Samsung“.

Prioritetas efektyvumui ir ekonomijai

Kasmet griežtėjantys elektros suvartojimo reikalavimai prietaisams gamintojus verčia tobulinti šiuos parametrus, todėl „Samsung“ šiandien siūlo ypač galingus kondicionierius, kurie suvartoja daug mažiau elektros. Sumažinti sąnaudas neprarandant efektyvumo nėra paprasta, tačiau „Samsung“ sukurtos „Smart inverter“ technologijos bei ypač aptakių oro reguliavimo sklendžių dėka oras yra sušildomas arba atvėsinamas per trumpą laiką. Tikslus temperatūros palaikymas ir prisitaikymas prie aplinkos bei vartotojo įpročių iš esmės pakeitė tai, kaip kondicionieriai veikia šiandien, todėl „Samsung“ gaminiai nepaliaujamai stebina vartotojus ir padeda kurti tokią aplinką, kurioje yra patogu gyventi.

“Mažiau“

Filtruoti pagal kainą