ATSILIEPIMAI

MŪSŲ LAIMINGI KLIENTAI

deividas

Statemės namą Avižieniuose, ilgai ieškojome patikimų meistrų, kurie irengtų grindinį šildymą. Džiaugiamės, kad radom Dorteksa – darbus atliko greitai, kokybiškai, patarė ir pakonsultavo:)

Įsirenginėjome kotedžą. Reikėjo šilumos siurblio oras-vanduo, rekuperatoriaus, termostatų. Įmonės specialistai pakonsultavo ir pasiūlė kokius gamintojus rinktis. Įrangos ir darbų kainos puikiai tiko ir atitiko kokybę. Darbuotojai greitai atliko darbus, paleido šildymą ir vėdinimą, apmokė kaip naudotis. Įranga veikia – super. Rekomenduojame šią įmonę!

Mūsų klientai dievina mūsų dėmesį saugumui bei detalėms.

Kodėl gi neprašyti mums dabar.

Susisiekite su mumis

Statėmės namuką paežerėj, iš pradžių samdėme Dorteksa tik nuotekų sistemai įrengti, bet pamatę kaip vyrai dirba, patikėjom visus likusius darbus – šildymą ,vėdinimą, kondicionavimą. Rekomenduoju!

Pats dirbu statybų srity, esu matęs šimtus objektų savo praktikoje, todėl ilgai ir kruopščiai ieškojau meistrų savo namo darbams: šildymo katilai, grindinis šildymas, rekuperacija. Tikrai nenusivyliau darbaus patikėjęs “Dorteksa” meistram

Pirkome butą su dalinai įrengta vėdinimo sistema. Dorteksa sutvarkė ir įrengė rekuperaciją ir pas juos užsisakėme kondicionierių. Darbus atliko kokybiškai ir greitai.

Nemokama konsultacija JUMS

Užpildyk formą ir mes susisieksime su tavimi