Atsiskaitymo būdai:

  1. BANKO KORTELE

Galite atsiskaityti VISA, MASTERCARD bankinėmis kortelėmis. Mokėdami kortele, atlikę užsakymą, būsite nukreipti į sertifikuoto atsiskaitymo kortelėmis paslaugos teikėjo serverį.

  • ELEKTRONINE BANKININKYSTE

Greitas ir patogus atsiskaitymas „Swedbank“, SEB, „Luminor“ bankininkystės sistemomis. Patvirtinę užsakymą, būsite nukreipti į pasirinkto banko puslapį. Sistema automatiškai bus suformavusi mokėjimą už Jūsų prekes. Patvirtinkite suformuotą mokėjimo pavedimą.

  • IŠANKSTINĖ SĄSKAITA (Įmonėms)

Tai sąskaita, kurią galėsite apmokėti jums patogiu metu. Kai patvirtinsite užsakymą, gausite el. laišką su išankstine sąskaita. Užsakymą galėsite apmokėti naudodamiesi nuoroda laiške. Sistema automatiškai bus suformavusi mokėjimą už Jūsų prekes. Patvirtinkite suformuotą mokėjimo pavedimą.

Kad užsakymas būtų vykdomas – išankstinę sąskaitą būtina apmokėti iki datos nurodytos el. laiške. Laiku neapmokėti užsakymai nebus vykdomi.

  • IŠSIMOKĖTINAI

Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite išsimokėtinai naudodamiesi „SB Lizingas“ arba „Mokilizingas“ paslauga.

  1. Pirkite išsimokėtinai su „Mokilizingu“, kai Jūsų pirkinio suma yra didesnė nei 50 Eur, o sutarties terminas nuo 6 iki 48 mėn. Kilus klausimų, kreipkitės tel. (8-700) 55 888.
  2. Pasinaudokite „SB Lizingo“ paslauga, kai Jūsų pirkinio suma yra didesnė nei 40 Eur, o sutarties terminas iki 36 mėn. Kilus klausimų dėl sąlygų ar pirkimo proceso kreipkitės tel. (8-700) 555 70.

Kaip pirkti išsimokėtinai?

1. Krepšelio lange pasirinkite Jums priimtiną mokėjimo būdą.
2. Pasirinkę mokėjimą lizingu būsite nukreipti į lizingo bendrovės apsipirkimo internetu savitarną.
3. Susipažinkite ir pažymėkite, kad sutinkate su privatumo politika, taisyklėmis bei sąlygomis.
4. Užpildykite reikiamus duomenis.
5. Įvertinusi visas sąlygas lizingo bendrovė pateiks Jums pasiūlymą arba atsakymą.
6. Patvirtinkite lizingo sutartį.

Įmokas mokėsite dalimis pagal suderintą su lizingo bendrove grafiką. Sumokėjus visas įmokas pagal sutartį, pirkinys priklausys Jums.